Krujë/ Po mblidhte bagëtitë, 62-vjeçari bie nga lartësia në Qafë-Shtamë dhe ndërron jetë

Krujë/ Po mblidhte bagëtitë, 62-vjeçari bie nga lartësia në Qafë-Shtamë dhe ndërron jetë

KRUJË- Një 62-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga një lartësi teksa po mblidhte bagëtitë në rrugën në Qafë-Shtamë në vendin e quajtur ‘Nojë’. Policia po punon për nxjerrjen e trupit të 62-vjeçarit nga lartësia.

‘Më datë 06.06.2024, në rrugën për në Qafë Shtamë, në vendin e quajtur "Nojë", duke mbledhur bagëtitë dyshohet se ka rënë nga lartësia dhe ka ndërruar jetë shtetasi R. A., 62 vjeç.

Po punohet për nxjerrjen e trupit të 62-vjeçarit nga lartësia, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Çollaku i PD sulmon Metën: S’i takon t’i japë leksione demokratëve, në protestë ishte i ftuar, jo zoti i shtëpisë

Çollaku i PD sulmon Metën: S’i takon t’i japë leksione demokratëve, në protestë ishte i ftuar, jo zoti i shtëpisë