Shpërthen bombola e gazit në Krujë, digjet banesa

Shpërthen bombola e gazit në Krujë, digjet banesa

Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët rreth orës 12:00, në fshatin Miliska, në Krujë.

Shkaku i zjarrit mësohet të ketë qenë shpërthimi i bombolës së gazit që ndodhjen në banesën e pronarit me iniciale N.P.

Si pasojë është djegur plotësisht banesa.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar. 

Menjëherë në vendngjarje shkuan shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës