Kryebashkiaku socialist pret Metën ne Kamzë me tupana dhe valle popullore (VIDEO)

Me valle popullore dhe tupana e ka pritur ditën e sotme presidentin Ilir Meta në Kamëz, gjatë aktivitetit për përkujtimin e 100 vjetorit të luftës heroike të Dibrës dhe betejës së lavdishme të Lanë-Lurës!

Meta e ka publikuar këtë moment përmes një videoje në rrjetin e tij social Facebook, ku duket e dhe pritja me shtrëngime duar e kryebashkiakut të Kamzës, Rakip Suli.

“Falënderues për këtë pritje kaq të ngrohtë në Kamëz nga komuniteti i dashur dibran. Përkujtojmë sot me krenari 100-vjetorin e Luftës heroike të Dibrës dhe betejës së lavdishme të Lanë-Lurës!”, shkruan Meta në rrjetin e tij social Facebook.

 

J.GJ./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Festa: 16/11/2021 15:56

    O Suli mos ke ngrene ndonje lug corbe te prishur nga dhendri agush kriemadhi,hajduti i floririt dhe cizmja e tij, nuk te nderon me ahengun qe ke pritur kete banorin e ardhshem te burgut te Recit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet e pjesshme vendore, Celibashi: Votim elektronik në Vorë, po punojmë për identifikimin elektronik të votuesve