Kryeministri i Kosovës Thaçi dhe ai i Serbisë Daçiç do të jenë udhëheqësit e bisedimeve

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Ky është Aqif Konesha, biznesmeni që mori 3 milionë euro tender nga Lefter Alla