POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kryeministria pastrohet nga boja e opozitës pas protestës së dhunshme

Një ditë pas protestës së fundit të opozitës dhe tre ditë pas asaj të 11 majit që ishte më e dhunshmja, Kryeministria po rikthehet në gjendjen e mëparshme pas pastrimit, që u bë bëhet. Punonjësit e Shërbimit të Pastrimit dhe Dezinfektimit po pastrojnë bojën dhe sendet e tjera që protestuesit e opozitës hodhën drejt mureve.

d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • xxx: 14/05/2019 18:29

    Nuk duhet pastruar, jane mbetje nga epoka e neandertalit

    Përgjigju