Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla uron të zgjedhurit e organeve qeverisëse në Kosovë: Jam e bindur se do të bëjnë më të mirën

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla uron të zgjedhurit e organeve qeverisëse në Kosovë: Jam e bindur se do të bëjnë më të mirën

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka uruar të zgjedhurit e organeve të qeverisjes vendore në Kosovë.

“Me rastin e përfundimit të zgjedhjeve vendore në Kosovë, u uroj të gjithë të zgjedhurve, kryetarë të komunave dhe këshilltarë të këshillave komunalë, suksese në përmbushjen me sukses të detyrave të tyre, në shërbim të komuniteteve dhe qytetarëve! Jam e bindur se të gjithë të zgjedhurit do të bëjnë më të mirën për përmirësimin e cilësisë së jetës së qytetarëve dhe të shërbimeve ndaj tyre.”, shkruan në urimin e saj Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla.


Lajmi kryesor:

Albin Kurti dhe Vetëvendosje, humbje të thellë në zgjedhjet! LDK fiton Prishtinën pas 8 vitesh! Kreu i LVV: U bënë të gjithë kundër nesh


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

2 korrik 1990! 32 vite nga hapja e ambasadave për shqiptarët, aty ku nisi fundit i regjimit komunist