Ktheu lokalin në 'bazë’ për lojëra fati, në kërkim pronari në Kamëz

TIRANË- Një lokal në Kamzës të Tiranës ishte kthyer në bazë për vendosjen e lojërave të fatit. Lokali është zbuluar sot nga Policia, ndërsa është vënë në hetim një 17-vjeçar që është kapur duke vendosur baste sportive.

Ndërkohë, pronari i lokalit G. S., 37 vjeç, është ende në hetim.

Gjatë kontrolleve të lokalin që ndodhej në rrugën "Azem Hajdari" u gjetën dhe u sekuestruan 2 makineta për lojëra fati.

 

 

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria