Kthjellime dhe temperatura në rënie, si parashikohet moti për sot

Kthjellime dhe temperatura në rënie, si parashikohet moti për sot

Moti do të jetë me diell në perëndim si dhe vranësira mesatare në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten nga -5 -6 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të jenë 3 -6°C në veri , 11-13°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jete me drejtim Veri me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 balle ne det te hapur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Formula 1: Max Verstappen 'mbret' edhe në Spanjë, Norris dhe Hamilton në podium

Formula 1: Max Verstappen 'mbret' edhe në Spanjë, Norris dhe Hamilton në podium