Kthjellime dhe temperatura deri në 22 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Kthjellime dhe temperatura deri në 22 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare.

Temperaturat minimale do të luhaten 5-13 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 12-14°C në veri, 19 -22°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jete me drejtim veri – lindje me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)