Kthjellime, vranësira dhe temperatura deri në 38 gradë! Parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare pasdite në juglindje të pasuara nga reshje lokale.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 18-24 gjatë ditës 33 °C në veri deri në 33-38°C në zonat e ulëta dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 -12 m/sek dhe dallgëzim 3-4 ballë në det të hapur.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Namir Lapardhaja: PD përballë vetes, një reflektim për të parë nga e ardhmja

Namir Lapardhaja: PD përballë vetes, një reflektim për të parë nga e ardhmja