'Ku ishin para BBV, pse nuk kishin bërë hajër?', Ermal Mamaqi për Luiz Ejllin: Fama e tij do zbehet shumë shpejt

'Ku ishin para BBV, pse nuk kishin bërë hajër?', Ermal Mamaqi për Luiz Ejllin: Fama e tij do zbehet shumë shpejt

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë një deklaratë jo edhe aq pozitive në lidhje me fituesin e ‘Big Brother Albania Vip’, Luiz Ejlli.

Ai ka deklaruar se persona të cilët hyjnë në këtë format janë persona që nuk kanë asgjë për të humbur, ndërsa ka “parashikuar” se fama e tij do të zbehet shumë shpejt me nisjen e edicionit të ri BBVA3.

“Është fenomeni i momentit dhe është e drejtë të jetë sepse është futur ALL In aty. Me sa kemi parë në 100 BB që kanë ikur, ka një afat shumë të shkurtër skandence pasi mbaron BB, pa paragjykuar duket se fama e tyre mbaron me spektaklin, megjithatë jehona vijon edhe ca kohë.

Kush më thonë wow shiko sa i/e mirë, kam një pyetje: Ku ishin para BB, pse nuk kishin bërë hajër? Pse gjithë kjo epidemi, pse këto vlera të proklamuara dhe benefite. Është efekt i formatit, të cilin e fitojnë ata që nuk kanë asgjë për të humbur. Kush ka një listë të gjatë me gjëra për të bërë nuk gjen kohën të futet brenda. Të futem unë aty humb lekë për çdo ditë që jam aty.

Është e mbivlerësuar e gjitha dhe do bjerë efekti shumë shpejt sepse do nisë një tjetër BB e do merremi me personazhe të tjerë”, ka deklaruar ai.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Manu :: 16/05/2023 21:22

  Tamam si per shokun e vet Ilir Shaqirin, ashtu do te ndodhi. Pse per Ilirin nuk fole keshtu o Ermal. Po ckeni o njerez... koha do ta tregoje. Urojini gjithe te mirat,sa te veshtire e keni tju dali fjala me mire

  Përgjigju
  • Alex: 22/06/2023 13:00

   Po ky mun te jet robi me kot qe ekziston, ky ska asnje lloi talenti, asnje esht i shtirun per gjithcka fallco

 • eda: 14/05/2023 09:44

  Nuk i skadon fama Luizit.Populli nuk eshte budalla qe e pelqeu.Luizi ka sh cilesi te cilat do ta mbajne ne maja per sh kohe

  Përgjigju
 • Pavlo: 13/05/2023 20:14

  Xhelozia semundje e pa sherueshme dhe eshtë e demahme por ti Mamaqi je kollovarë tek Ami por por skizofren nga xhelozia turp që xhelozon se do smuresh

  Përgjigju
 • Gerti: 13/05/2023 14:10

  Mamaqi,ashtu si ke mbiemrin je edhe vete ti.

  Përgjigju
 • Kukësi: 13/05/2023 12:42

  Luiz????ishte i famshëm nga vetja e tij por ti kllef të duket vetja i famshëm apo të bën qejfin ajo bagjella qe ke në krah që sla gjë pa bërë pastaj e more ti o faqezi ske moral për veten del e flet për????????. Fajet i ka shteti qe stë kontrollon taksat që ke pa paguar dhe të duket vetja i suksesshëm hajdut burri kurvëdhe i kurvës

  Përgjigju
 • Berti: 12/05/2023 14:03

  E di pse ska bo hajër Luizi dhe "Luizërit" më pare,sepse jane ca si puna jote komplet mediokër,banal ,b*thlë*irës ,që keni zënë çdo ekran me super tallavanë tuaj,duke përdorur jo talentin,por brrylat,miikun dhe paranë. Sigurisht që sa kohë që ti ,Jul Deda e ca të tjere si ju do të keni uzurpuar ekranet dhe baltosni çdo njeri tjetër që s'e arrini dot ndryshe,s'eshtë çudi që dhe "fitorja" e Luizit të jetë si e Pirros.

  Përgjigju
  • Adri: 13/05/2023 00:37

   Bashkohem me ty

  • Eklen: 12/05/2023 17:59

   ????????

 • Edi25252: 12/05/2023 13:36

  Jam shumë dakort me gjykimin e drejtë dhe të zgjuar të zotit Mamaqi .

  Përgjigju
 • Arbëri: 12/05/2023 08:50

  Mamaqi i mamas qenka i trishtuar nga fama e Luizit, à tjusig par ?

  Përgjigju
 • Lida: 12/05/2023 01:28

  Po ti je kokrra e legenit.Kjo dihet.Sikur nuk edi ti ku ishte para BBV.Ja kishte mbydhur dyert e famshmja Jozefina Topalli.Dhe nuk kishte fatin tend o sahan lepires dhe bythe lepires.Nuk kishte kusherinj te pare deputet dhe nuk i kishte krahet e ngrohta nga bythe lepiresit qe te kishte nje jete pa siklete e pa halle.Po ti njihesh mire nga te gjithe dhe nuk ka nevoj te te komentojne njerzit.Ji nje shembull i mire per femijet e tu dhe per familjen tende

  Përgjigju
  • Boss: 14/05/2023 14:50

   O Eriona ca thua ke pir miell që flet kshu,ti moj shusk që mallkon dhe ti si mamaqi je b*thlëpirëse dhe kaq nud di gje tjetër të bësh vetëm të mallkosh ke mësuar me ato 2 vite shkoll

  • Lutfi: 13/05/2023 14:26

   A mundesh me komentu pa fyerje?

  • Eriona: 12/05/2023 13:45

   U mortja moj Lida, moj idiote. Na moret ne qafe femijet, neve e vendin moj Lisa idiote qe na e mbron Luizin sikur e ke djale. Jeni ne vete moj, po mbroni nje djale mashtrues, kercenues e dembel moj . Tu befte femija si Luizi moj Lida qe te vika keq ty . O zot e moret ne qafe kete vend ju budallackat qe u lapangjizet pas atij zullumqarit Luiz.

  • Liljana: 12/05/2023 11:15

   Hallall ta boft zoti për llafet e mira që fole për Luizin

  • Mari: 12/05/2023 08:58

   Ik o Ermal se more fame nga Ami , Ami nga velina e fiksit te shoqeruesja e Agron Llakes ....etj, etj....do ti maresh vesh

 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

A mund të nxiheni ose digjeni nga dielli edhe në hije?

A mund të nxiheni ose digjeni nga dielli edhe në hije?