Kujdes me nervozizmin sot, kjo fundjavë e rëndësishme për dashurinë! Parashikimi i yjeve për sot

Kujdes me nervozizmin sot, kjo fundjavë e rëndësishme për dashurinë! Parashikimi i yjeve për sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Gjatë kësaj fundjave mund të ketë momente nervozizmi që mund të shkaktojnë debate. Jini të durueshëm dhe mos bini në provokime. Ka disa afate për të paguar, kontrollojeni mirë. Mbani një sy në shëndetin tuaj.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen me pak vullnet të mirë, gjatë fundjavës do të mund të kapërceni përplasjet dhe nervozizmin që kanë ndodhur në jetën bashkëshortore. Kujdes maksimal gjatë negociatave dhe biznesit.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Yjet e fundjavës janë të rëndësishëm për takime të reja, veçanërisht ata që janë beqarë. Nëse historitë e dashurisë funksionojnë, është gjithashtu e mundur që të gjeni përsëri afërsinë e humbur.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Le të kalojë kjo fundjavë por më pas do t'ju duhet të sqaroheni me partnerin me të cilin ka pasur fërkime. Gjatë orëve në vijim është më mirë të tregoheni të durueshëm dhe shumë të qetë për të mos çuar në grindje edhe më të këqija. Ju po kaloni një periudhë rinovimi të madh.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen, gjatë fundjavës nuk përjashtohen takime të veçanta me të lindurit e shenjës së Dashit dhe Peshores. Në çift mund të lindin mosmarrëveshje. Ju duhet të mbroni idetë tuaja me dhëmbë të shtrënguar.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Gjatë fundjavës qielli do jetë në anën e beqarëve, edhe nëse po ktheheni nga kaq shumë pasiguri. Çiftet duhet të jenë të kujdesshëm në fundjavë për shkak të Hënës disonante. Risitë që dalin në këtë periudhë duhen parë nga një këndvështrim tjetër.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo fundjavë është një buzëqeshje për beqarët. Takime të mundshme interesante. Vjen një periudhë rikuperimi për çiftet. Mund të jetë gjithmonë një gjë e mirë të organizoni diçka të këndshme për partnerin tuaj. Venusi i pafavorshëm sjell vështirësi të reja.

 

 

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen fundjava do të hapet në shenjën e çifteve, të cilët do të kalojnë orë shumë të këndshme. Nga e hëna, ky gëzim mund të zhduket nëse i fshihni diçka partnerit tuaj. Eliminoni pakënaqësinë.

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Disa grindje do të jenë të pashmangshme gjatë orëve në vijim. Në fundjavë çiftet duhet të jenë të kujdesshëm pasi mund të ketë momente të vështira në shoqërinë e miqve. Së shpejti do të jeni në gjendje të largoni atë humor të keq që ndjeni brenda.

 

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Së shpejti do t'ju duhet të merrni vendime në jetën tuaj martesore në lidhje me shtëpinë ose fëmijët. Përplasje të mundshme vendimtare. Nga ana tjetër, beqarët duhet të bëjnë kujdes pas fundjavës, sidomos të martën. Nuk është koha e duhur për të bërë investime të çmendura.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen disa pasiguri në ditët në vijim në lidhje me marrëdhëniet e sapolindura. Beqarët do përballen me shpenzime të konsiderueshme. Dorzoni forcën tuaj përpara se të pranoni angazhime të reja pune.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ata që nuk kanë një romancë mund të kenë një takim interesant me Akrepin ose Binjakët. Asgjë kërkuese, mund të jetë një marrëdhënie e rastësishme. Për sa i përket punës, moti është me stuhi, por së shpejti do të shihni ylberin.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sulmi i 24 shtatorit në Veri të Kosovës, me ndrojtje dhe shpresë drejt normalitetit në Banjskë! Banorët: Presim të mbretërojë mirëkuptimi

Sulmi i 24 shtatorit në Veri të Kosovës, me ndrojtje dhe shpresë drejt normalitetit në Banjskë! Banorët: Presim të mbretërojë mirëkuptimi