POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kujdes nga kjo urë, mijëra shqiptarë kalojnë mbi të, fotot bëjnë xhiron e web-it

Ura ne Malin e Zi

Shembja e urës në Genova tre ditë më parë, ku humbën jetën 39 persona, mes tyre dhe dy shqiptarë, krijoi panik jo vetëm tek italianët, por në shumicën e shteteve të Europës. Mes tyre edhe Shqipëria paralajmëroi kontrolle të urave.

E ndërsa frika dhe paniku tek popullsia vazhdon, fotoja e kësaj ure që ndodhet në Malin e Zi po bën xhiron e webeve.

Postimet ne rrjetet sociale

Në foton e mëposhtme do të shihni se në çfarë gjendje të mjerueshme ndodhet kjo urë në Malin e Zi, ku çdo vit kalojnë me mijëra shqiptarë të cilët duan të vizitojnë Budvën, Ulqinin apo Tivarin.

Komento