Kujdes nga kjo urë, mijëra shqiptarë kalojnë mbi të, fotot bëjnë xhiron e web-it

Kujdes nga kjo urë, mijëra shqiptarë kalojnë mbi të, fotot bëjnë xhiron e web-it

Ura ne Malin e Zi

Shembja e urës në Genova tre ditë më parë, ku humbën jetën 39 persona, mes tyre dhe dy shqiptarë, krijoi panik jo vetëm tek italianët, por në shumicën e shteteve të Europës. Mes tyre edhe Shqipëria paralajmëroi kontrolle të urave.

E ndërsa frika dhe paniku tek popullsia vazhdon, fotoja e kësaj ure që ndodhet në Malin e Zi po bën xhiron e webeve.

Postimet ne rrjetet sociale

Në foton e mëposhtme do të shihni se në çfarë gjendje të mjerueshme ndodhet kjo urë në Malin e Zi, ku çdo vit kalojnë me mijëra shqiptarë të cilët duan të vizitojnë Budvën, Ulqinin apo Tivarin.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Fëmijët e Klodiana Vefës marrin pjesë në homazhet për nënë e tyre! Vendosin 37 trëndafila të bardhë në stolin e kuq! Krybashkiaku italian: Nuk do t’iu lëmë vetëm

Fëmijët e Klodiana Vefës marrin pjesë në homazhet për nënë e tyre! Vendosin 37 trëndafila të bardhë në stolin e kuq! Krybashkiaku italian: Nuk do t’iu lëmë vetëm