Kukësi 'përmbys' Ballshin, merr fitoren e dytë radhazi! S'ka fitues në përballjen e mbijetesës

Kukësi ka marrë fitoren e dytë radhazi në Superligë duke lënë disi pas ecurinë prej katër humbjesh. Verilindorët për llogari të javës së 16 kanë mposhtur 2-1 me përmbysje Bylisin në Elbasan Arena. Golat për ekipin e drejtuar nga Hallaci u realizuan nga Ibrahimi dhe Eze.

Sakaq ndeshja tjetër e orës 13:45 mes Skënderbeut dhe Apolonisë është mbyllur me shifrat 1-1. Në përballjen e mbijetesës të parët realizuan korçarët me Meksin, ndërsa fierakët barazuan me Gjatën.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë