‘Kunati jot është tradhtar’, vajza e Peleshit ‘nuk ia përton’ ndjekësit dhe mbron Donaldin: Kulmi të kryqëzohet nga njerëz si ty! Ke foto me nusen dhe më dërgon mesazhe

‘Kunati jot është tradhtar’, vajza e Peleshit ‘nuk ia përton’ ndjekësit dhe mbron Donaldin: Kulmi të kryqëzohet nga njerëz si ty! Ke foto me nusen dhe më dërgon mesazhe

Aleksia Peleshi dhe vëllezërit Veshaj

Vajza e ministrit të Mbrotjes, Aleksia Peleshi është shuma aktive në rrjetet sociale dhe nuk “ia përton” ndjekësve.

Së fundmi një koment kundër kunatit të saj, Donaldit e ka bërë atë t’i kthejë përgjigje njërit prej ndjekësve të saj.

 “Ai kunati jot Donaldi është tradhtar. Turp për atë që bëri. Ndahu dhe ti të lutem”, i ka shkruar ai.

Aleksia ka reaguar menjëherë, ndërsa ka treguar se personi që i ka dërguar këtë mesazh ka foto me nusen në profil, por i shkruan asaj vazhdimisht “shpirt e zemër”.

“Ke një foto me nusen në profil dhe më ke dërguar 10 mesazhe ku thua: ‘shpirt, zemër, ylli’ dhe gjykon Donaldin që ishte beqar. Është kulmi të kryqëzohet nga njerëz si puna jote që mashtrojnë, tradhtojnë, mbajnë të dashuruar dhe prishin familje, është hipokrizia më e madhe”, është shprehur Aleksia në një video të publikuar dhe më pas ka shtuar “Hera e fundit që flas për këtë temë, na lodhët.”

J.GJ./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lor: 29/12/2021 11:52

  Po ca merreni me fy karagjoza aman fshatar vlore

  Përgjigju
  • Gimi: 30/12/2021 00:38

   Fixxx

 • Sondazhi i ditës:

  Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane