Kur baballarët na mahnisin me veshjet plot lule e ngjyra të ndezura... (FOTO)

Foto e një babai modern

Është pranuar në mënyrë universale që misioni i çdo babai në jetë të jetë mbrojtës dhe drejtues për fëmijën e vet.

Por me kalimin e viteve, baballarët bëjnë veshje të gabuara, ku në disa raste duan të rinohen.

Në shumë raste ata nuk pyesin askënd dhe zgjedhin një veshje ndryshe, ku mund të përfshihen lule apo ngjyra të ndezuara.

Në atë moment nuk kuptohet arsyeja se pse babai është veshur në atë mënyrë, edhe pse ai thjesht donte t’i kthehej rinisë së tij.

Më poshtë është një listë me fotografitë e  baballarëve të cilët kanë bërë disa zgjedhje shumë argëtuese në veshjet e tyre.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vrau 57-vjeçarin në Gjirokastër pas sherrit/ Autori shkoi në banesë, ndërroi rrobat e krimit dhe u nis për rrugë, kapet pas 6 orësh! U angazhuan 50 policë