'Kur do ma prezantosh ndonjë shoqe?', Braçe reagon pas denoncimit të Shefit të Krimeve Divjakë që kërkonte të dashur: Ai qenka i zënë, unë pres të kapë hajdutët e telave të energjisë

'Kur do ma prezantosh ndonjë shoqe?', Braçe reagon pas denoncimit të Shefit të Krimeve Divjakë që kërkonte të dashur: Ai qenka i zënë, unë pres të kapë hajdutët e telave të energjisë

Erion Braçe

Në lidhje me rastin e denoncimit kundrejt Shefit të Krimeve të Divjakës Lorenc Braho ku gjatë kërkesës së njërës prej konkurrenteve që donte të bëhej gardiane burgu, ai ka kërkuar favore për t’i gjetur të dashur, ka reaguar deputeti Erion Baçe.

Braçe shkruan se teksa ai pret që drejtuesi i policisë të kapë hajdutët e telave të energjisë, ai merret me kërkesa për favore seksuale.

“Ne Divjake kjo?! Dhe unë kërkoj te kapin hajdutet e telave te energjisë!! Shefi qenka i zëne shume! Turp e neveri”, shkruan Braçe.

Rasti i transmetuar shfaqte, Shefin e Komisariatit të Divjakës, Lorenc Braho i cili “ngacmonte” një kandidate për police burgu dhe i kërkonte asaj që t’i prezantonte “ndonjë shoqe”.

Pas kësaj, Braho u pezullua nga detyra me urdhër të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Gledis Nano.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ???: 04/05/2022 16:10

  Se shkon Brace e liron ne salle te gjyqit edhe kete

  Përgjigju
 • Kujtim koroni: 04/05/2022 14:28

  Mirë e ke Braçe . Prandaj tallin menderen kriminelët se ky shefi e ka mëndjen te dybeku !

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ I riu që ktheu motrat në narkomane, shpallet në kërkim një 40-vjeçar! I lidhur me të dyja, u jepte kokainë

Tiranë/ I riu që ktheu motrat në narkomane, shpallet në kërkim një 40-vjeçar! I lidhur me të dyja, u jepte kokainë