Kurti viziton policin që u plagos në veri të Kosovës: Me zyrtarë të tillë mbahet në këmbë shteti

Kurti viziton policin që u plagos në veri të Kosovës: Me zyrtarë të tillë mbahet në këmbë shteti

Albin Kurti dhe Ekrem Neziri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka vitizuar efektivin e policisë së Kosovës, Ekrem Neziri i cili u plagos mbrëmë në veri të vendit pas të shtënave me armë.

Ai tha se me zyrtarë të tillë mbahej në këmbë shteti ndërsa tha se do të ndiqeshin dhe dënoheshin personat përgjegjës.

 “Ekrem Neziri, polici që u plagos mbrëmë në veri të Kosovës, është operuar me sukses të plotë sot në QKUK. Vullnetin e kishte të fortë, kurse shëndetin e mirë. Me të këtillë zyrtarë mbahet shteti. Kriminelët do të ndiqen e dënohen”, shkruan Kurti.


Lajmi kryesor:

Persona të maskuar në veri të Kosovës plagosin një polic! Osmani: Vepër kriminale e Beogradit! Brnabiç: Do rikthejmë trupat serbe


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri