POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Kush e lejon të ketë ‘Snap’?!”, Aurela Hoxha një xheloze e tmerrshme për të dashurin e saj

Modelja Aurela Hoxha

Modelja shqiptare prej një viti përflitet se është në një lidhje me një djalë që quhet Alban. Vetë Aurela Hoxha nuk ka konfirmuar ende asgjë dhe nuk publikon asnjë foto me partnerin e saj në rrjetet sociale.

E ftuar në “Flakë Fare”, me moderator Kelvi kadillin, Aurela u është përgjigjur disa pyetjeve pikante. Në një video të postuar në profilin e Kelvit në Instagram, dëgjohet pjesa kur Aurela ka shfaqur anën e saj xheloze.

E pyetur nëse shkëmbjenë ‘snape’ kur ndodhen larg njëri-tjetrit, modelja thotë: “Ç’është kjo njëherë, kush e le të ketë ‘Snap’?!”

Më pas ylli shqiptar ka filluar të qeshë.

fl.mi.
Komento