Këto janë tre shenjat e horoskopit të cilave duhet t'u rrini larg

Këto janë tre shenjat e horoskopit të cilave duhet t'u rrini larg

Foto ilustruese

Kur pëlqeni dikë, gjëja e fundit që iu shkon ndër mend ta pyesni është shenja e horoskopit. Por nëse e dini, do të mësoni më shumë për karakterin e tyre dhe nëse nuk përputheni do të shmangni lëndimet e zemrës.

Kjo pasi jo të gjitha shenjat e zodiakut shkojnë me njëra-tjetrën.

Luani

Besimi që kanë në vetvete i bën Luanët veçanërisht tërheqës. Por kujdes ata duan gjithmonë më shumë veten e tyre se të tjerët.

Shigjetari

Shigjetari janë argëtues por sapo të arrijnë qëllimin e tyre do të mërziten dhe kërkojnë një sfidë të re.

Bricjapi

Bricjapët janë shumë seriozë. Kështu që vetëm nëse ju përlqen serioziteti do të mund të rrini me ta.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq