Ky është 34-vjeçari, i cili plagosi me thikë 5 persona në xhaminë te Rruga e Kavajës

Ky është 34-vjeçari, i cili plagosi me thikë 5 persona në xhaminë te Rruga e Kavajës

1618838193_nikolli.jpg

Ky është Rudolf Nikollaj, 34 vjeç, nga Klosi i Matit, i cili ka plagosur me thikë 5 persona brenda në xhaminë "Dine Hoxha" te rruga e Kavajës në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: ‘Je suis Duçe!’ Fashizmi zgjon shpresa në Tiranë

Frrok Çupi: ‘Je suis Duçe!’ Fashizmi zgjon shpresa në Tiranë