FOTOGALERI- Ky është trendi i pantallonave për vitin 2023

FOTOGALERI- Ky është trendi i pantallonave për vitin 2023

Pantallonat e gjera në stilin klasik, të kombinuara me xhaketa kostumi apo pulovra të gjera, janë një nga tendencat më të mëdha të sezonit të ri. Stella McCartney ishte vetëm një nga stilistet që vuri bast për këtë dyshe shik në koleksionin e saj pranverë-verë, me pantallona klasike maxi dhe xhaketa të mëdha të kombinuara me varëse të zbukuruara kristali.

Në koleksionin Chanel do të shihni gjithashtu kostume me silueta më të mëdha. Shtëpia i qëndroi besnike pëlhurës tradicionale. Më poshtë do ju sjellim pantallonat që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuja për 2023.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Himarë, sekretari i Omonia-s për Report Tv: Rama zgjodhi Tavon se nuk kishte tjetër! Mane: Kandidati i PS do sjell bashkim dhe jo përçarje

Zgjedhjet në Himarë, sekretari i Omonia-s për Report Tv: Rama zgjodhi Tavon se nuk kishte tjetër! Mane: Kandidati i PS do sjell bashkim dhe jo përçarje