La dje shtëpinë e BBV, Tea Trifoni sqaron marrëdhënien me Luizin: Unë ashtu shoh çdo njeri

La dje shtëpinë e BBV, Tea Trifoni sqaron marrëdhënien me Luizin: Unë ashtu shoh çdo njeri

Tea Trifoni, Luizi dhe Kiara

Pas daljes nga Big Brother, Tea Trifoni dha intervistën e parë në “Fan Club”, ku foli për eksperiencën e saj në BBV. 

Dhe një ndër pyetjet që i është drejtuar ka qenë pikërisht marrëdhënia dhe ndjesitë për Luzin, gjë të cilën ajo e ka mohuar. 

Pyetje: A flisnin sytë e tu gjuhën e dashurisë kur shikoje Luizin apo jo?

"Sytë e mi shohin njëlloj këdo. Nuk jam dakord që thua nuk kam pasur konsistence në qëndrimin ndaj Luizit. E kuptoj që do thoni si mund ta konsiderosh mik dikë për një kohë aq të shkurtër, por situatat aty janë aq intense, jemi vetëm me njëri-tjetrin. Aty përqendrohemi vetëm te njëri-tjetri dhe emocionet krijohen më shpejt, bëhen më të forta. Edhe miqësitë krijohen më shpejt."- u shpreh Tea. 

Ardit Çuni: Beson në marrëdhënien me Luizin?

"Në fillim nuk e besoja, por kur kam parë sytë e Kiarës dhe reagimet e Luizit gjatë asaj dasme, jam emocionuar, kështu që po. E besoj. Janë shumë të këndshëm të dy."- tha ajo.

Elona Duro e ngacmoi Tean për Enin, me të cili ish-konkurrentja krijoi afrimitet në “BBV”.

“Edhe unë mezi pres ta takoj”, tha Tea pasi gazetarja i tregoi se Eni po e pret ta takojë.

Por, cilët janë katër finalistët, sipas Tea Trifonit?

"Luizi është i pari, Armaldo i dyti, Kristi dhe do të doja shumë të shihja Dea Mishelin."- tha ajo. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi