La gruan për Zajminën, vajza e biznesmenit feston sot 13-vjetorin (Foto)

Këngëtarja shqiptare Zajmina Vasjari dhe partneri i saj Klodian Asllani

Zajmina Vasjari është një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare përsa i përket jetës së saj personale. Ajo ka më shumë se 13 vite në krahët e partnerit të saj dhe vetëm para pak muajsh bënë gjithçka publike. Dyshja janë tashmë edhe prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Khloe.

Mirëpo për ta gjithë ata që se dinë, Biznesmeni Klodian Asllani ka qenë i martuar më parë, dhe nga kjo martesë kanë ardhur në jetë dy vajza, Kristel dhe Jennifer.

Kristel sot ka festuar 13-vjetorin e lindjes së saj, dhe babai së bashku me Zajminën i kanë përgatitur një festë surprizë. “Gëzuar ditëlindjen princeshë,”- shkruan Zai krahas fotos së të voglës. Nga ky postim kuptojmë që këngëtarja ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vajzën e partnerit.

Foto e publikuar nga Zajmina Vasjari 

Por duke bërë një llogaritje të vogël të viteve, diçka na bie në kundërshtim. Pasi siç thuhet prej shumë kohësh, Vasjari e ka njohur partnerin e saj kur ishte 17-vjeçe dhe kanë më shumë se 13 vite së bashku. Por ndërkohë që vajza e parë e Klodianit ka mbushur sot 13 vjeçe, do të thotë që kur biznesmeni u njoh me këngëtaren ishte ende i martuar?! Nejse, gjëra të tilla ndodhin, rëndësi ka që të jenë të lumtur.

 

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

  • Prind: 25/08/2018 08:10

    Degjenerimi po kthehet ne norme. Eshte shtuar numri i vajzave qe shkaterrojne familje vetem te babezitura per luks dhe para por edhe prej etjes se meshkujve per te kenaqur epshet e tyre me vajza me moshe gati me femijet e tyre. Media ka rolin magjik ne promovim. Mjer femijet e mjer ne si popull si po katandisemi.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mëngjesi nis i freskët, por mesdita sjellë rritje temperaturash, ja si parashikohet moti për ditën e sotme