Lady Gaga nuk paguan asistenten

Lady Gaga nuk paguan asistenten
Gjithnjë në qendër të vëmendjes, por këtë herë jo për të mirë. “Lady Gaga e cila thirret ndryshe “mostra e vogël” nga stafi dhe fansat e saj, rezulton të jetë realisht një monstër e madhe”-shkruajnë mediat amerikane. E gjithë kjo vjen pas një denoncimi që Jennifer ÒNeill, asistente e këngëtares i ka bërë asaj në gjykatë. ÒNeill, asistente personale divës ka punuar për 13 muaj në shërbim të saj dhe nuk është e kënaqur nga Gaga, pasi kjo e fundit nuk i ka paguar orët shtesë për plot 13 muaj. “Kanë qenë orë të gjata pune, por unë nuk kam marrë akoma mundimn tim, prandaj vendosa ti drejtohem gjykatës. Më detyrohet plot 380 mijë dollarë për plot 7168 orë mbi orarin e parashikuar”-është shprehur asistentja e këngëtares.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)