Zjarr i fuqishëm në një banesë te 'Rruga e Kavajës', s'raportohet për të lënduar! Shkak shpërthimi i bombolës së gazit (VIDEO)

TIRANË- Një zjarr i fuqishëm ka rënë në një apartament te ‘Rruga e Kavajës’ në kryeqytet. Report Tv mëson se shkak ka qenë bombola e gazit, ku fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40 në banesën në pronësi të A. B..

Siç shihet nga pamjet që Report Tv, zjarri ka qenë i përmasave të mëdha, por fatmirësisht ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe jo të lënduar.

Forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë menjëherë, duke penguar që flakët të përhapen dhe në banesat e tjera të pallatit.

K.T./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

3 misione diplomatike ukrainase marrin letra kërcënuese me bojë të kuqe

3 misione diplomatike ukrainase marrin letra kërcënuese me bojë të kuqe