Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Aferdita Selimi

Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Televizionit Shqiptar Afërdita Selimi.  

Lajmi u bë i ditur përmes një postimi nga Lidhja e Gazetareve Ekonomike te Shqiperise

“LAJM I TRISHTË

Me pikëllim po ju njoftoj për ndarjen nga jeta të koleges dhe shoqes sonë Afërdita Selimi. Afërdita, një prej gazetareve më të suksesshme të ekonomisë në vendin tonë, ndërroi jetë e qetë pranë familjes së saj, pas një sëmundjeje të gjatë, thuhet në postim.

RTSH, vendi ku Afërdita u rrit dhe punoi gjithë jetën, do hapë dyert për Ceremoninë e Homazheve: e premte, 23 Shkurt, ora 10:00-11:00. Holli i Radio Tiranës.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • XHAVIT KARAI: 22/02/2024 15:03

  O Rexhep Leka po ku i bone ti 3 fakultete ? ? ? Ti je me 8 vjeçare e ke punu kasap në Kombinatin e Përpunim Mish - Qumësht. E ku i mësove ti 12 gjuh të huaja ? Apo deliri jot ska fund. Falemnderit për mirkuptimin Zoti Rexhep.

  Përgjigju
 • KASAP REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 22/02/2024 13:19

  I përhershëm qoft kujtimi dhe u preft në paqe. Me nderime e me respekt Profesor Doktor Kasap Rexhep Bule Leka [ kepi ] me 3 fakultete e me 12 gjuh të huaja.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin