Lame: Po unifikohen
pazaret në Tiranë

Lame: Po unifikohen<br />pazaret në Tiranë
Në një intervistë për pstv kreu i grupit të punës për “Infrastrukturën dhe Territorin” i Programit të ri të PS, Artan Lame, kritikon Berishën për deklaratat e tij me rastin e përvjetorit të Tiranës.

“Po unifikohen pazaret në Tiranë. Këto pazare i vuajnë qytetarët e kryeqytetit” shprehet Artan Lame. Lame i cilëson deklarime cinike të Berishës në këtë përvjetor kur flet për kthimin e frymës qytetare të Tiranës në kohën kur Kryeqyteti jeton në terrorin e shtimit të kriminalitetit.

Në intervistën e tij Artan Lame tregon dhe vizionin e socialistëve të formësuar në Programin “ Për një Rilindje Shqiptare” për Tiranën dhe periferitë e saj. ah/shqiptarja.com/

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Gara presidenciale në Turqi/ Probleme për kundërshtarin e Erdogan, pozon me këpucë mbi qilimin e lutjes (FOTO)

Gara presidenciale në Turqi/ Probleme për kundërshtarin e Erdogan, pozon me këpucë mbi qilimin e lutjes (FOTO)