Lamtumirë mini fund, fundi i gjatë i viteve ‘90 është super në modë

Lamtumirë mini fund, fundi i gjatë i viteve ‘90 është super në modë

Foto ilustruese

Nëse jeni nga ato vajza që ju pëlqen që të vishni minifunde, ka një lajm jo shumë të mirë.

Ato kanë dalë nga moda për t’i lënë vendin fundeve të gjatë, shumë elegant dhe klas që mund t’i vishni jo vetëm në përditshmëri, por edhe në festa.

Më poshtë, po ju sjellim disa modele që do ju mbeten fiksim, jemi të sigut e do nxitoni t'i bleni. 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Vllaznia fiton 'derbin e veriut' dhe ndjek Tiranën, Teuta shumë e fortë për Bylisin! Paqe mes Kastriotit dhe Erzenit

VIDEO/ Vllaznia fiton 'derbin e veriut' dhe ndjek Tiranën, Teuta shumë e fortë për Bylisin! Paqe mes Kastriotit dhe Erzenit