“Topsheqeri” premiera për fëmijë  në Teatrin e Metropolit

“Topsheqeri” premiera për fëmijë  në Teatrin e Metropolit
Në teatrin e Metropolit gjatë datës 11 maj në orën 11: 00 vjen premiera për fëmijë e titulluar “Topsheqeri”. Kjo shfaqe vjen në regjinë e Suela Xhonuzit dhe interpretojnë Jurgen Caka, Armela Demaj dhe Rudi Koçibelli.

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Turizmi premtues, po evazioni?! Tatimet ‘zbarkojnë’ te bizneset: A deklarojnë paga reale e lëshojnë fatura?

Turizmi premtues, po evazioni?! Tatimet ‘zbarkojnë’ te bizneset: A deklarojnë paga reale e lëshojnë fatura?