Lëkundje tërmeti në Xibër, ndihet në Tiranë, Krujë dhe Dibër

Lëkundje tërmeti janë ndjerë gjatë orës 16:04 minuta në Tiranë, Krujë dhe Dibër, ndërsa epiqendra ka qenë në fshatin Xibër. Tërmeti ka pasur një magnitudë 3.7 të shkallës Rihter.

Thellësia e tërmeti ka qenë 10 km, ndërsa lëkundjet kanë zgjatur shumë pak.

Lëkundjet nuk kanë qenë të forta dhe nuk paraqitem dëme prej tyre.


Epiqendra e tërmetit

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento

Komente

  • Qobani: 21/09/2021 14:59

    Ska nevoj për panik, ky asht vetëm paralajmrim Vehdisohuni

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Raporti i progresit të KE-së: Mali i Zi ka bërë pak përparim në rrugën drejt BE-së