Lëvizje sensuale dhe twerk në pishinë, Kejvina Kthella bie në ujë teksa kërcen! Ja si u kalua ‘incidenti’ në shtëpinë e BBV

Kejvina Kthella e ka gati të pamundur të rrijë ‘e qetë’ brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Si zakon të vetin, edhe sot ish velina ka qenë duke dhuruar spektakël brenda shtëpisë dhe duke kërcyer me lëvizje provokuese.

Modelja shihet në një pjesë të klipit teksa bën lëvizje provokusese dhe twerk para kamerave, por në një moment platforma ku po qëndronte shpërbëhet dhe ajo bie brenda në ujë.

Menjëherë i kanë ardhur në ndihmë aktorët Amos Zaharia dhe Herion Mustafaraj për ta nxjerrë nga pishina shpejt që të mos ftohej. Ndërsa e kanë mbështjellë edhe me peshqir. Situata është kaluar me të qeshur nga banorët e BBV.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë