Lezhë, aksident i trefishtë, makina përmbyset në rrugë (VIDEO)

Tre automjete janë përplasur me njëra tjetrën në aksin rrugor Lezhë- Shkodër, në afërsi të fshatit Balldre, në vendin e quajtur ‘Ura e Muratit’, por fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz.

Sipas banorëve të zonës të cilët kanë qenë prezentë shkak i i përplasjes është bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip ‘Audi’, i cili u përplas me një tjetër makinë dhe për pasojë doli nga rruga dhe u përmbys.

Në aksident u përfshi edhe një tjetër makinë që ishe i parkuar në krah të rrugës, por u përplas nga makinat që u aksidentuan.

er.k./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Situata e COVID po rëndohet! Mendoni se duhen mbyllur disa aktivitete tregtare dhe të kufizohet me shumë lëvizja gjatë ditës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

E vetme në garën për kreun e LSI/ Kryemadhi liston arsyet: Ku qëndron ndryshimi mes zgjedhjeve moniste të 30 qershorit! Pas 25 prillit sërish zgjedhje në parti