Gjendet i pajetë në banesë 50-vjeçari në Lezhë! Prej tre ditësh i vdekur, ende nuk dihen shkaqet (EMRI+VIDEO)

Një person rreth 46-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën ku banonte me qira në Lezhë. Fatos Zyka me prejardhje nga Fieri mendohet të ketë ndërruar jetë tre ditë më parë, ndërsa ende nuk dihet shkaku i vdekjes.  Ai banonte vetëm në një shtëpi private me qira në lagjen 11 Janari në Lezhë prej 1 viti, pasi ka qenë i ndarë nga familja.

Fqinjët lajmëruan policinë pasi nuhatën aromën e rëndë që vinte nga banesa e Haxhirajt. Policia është në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me rastin.

Pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

D.GJ/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Sot mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve presidencialeve në Mal të Zi! Gjukanoviç përballë Millatoviç

Sot mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve presidencialeve në Mal të Zi! Gjukanoviç përballë Millatoviç