Divorci kthehet në tragjedi! I la motrën, kunati nga Mamurrasi aksidenton për vdekje 27-vjeçarin (FOTO)

Viktima 27-vjeçar, Ylli Mena

LEZHË - Ka përfunduar në tragjedi divorci për një 27-vjeçar, i cili u aksidentua qëllimisht me automjet nga kunati i tij, pasi i la motrën. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, dhe fillimisht u raportua si një aksident i thjeshtë rrugor. Por nga hetimet, policia zbuloi se Ylli Mena 27 vjeç u përplas qëllimisht nga ish-kunati i tij teksa udhëtonte me biçikletë. Ngjarja ndodhi në Lezhë, mëngjesin e sotëm, dhe shoferi, A.K 32 vjeçar banues në Mamurras u largua me makinë nga vendi i ngjarjes pasi shtypi 27-vjeçarin.

Ai dhe viktima kishin një konflikt me njëri-tjetrin. Ata ishin krushqi me njëri-tjetrin pasi viktima ishte martuar me motrën e autorit. Çifti ishte ndarë pak kohë më parë, duke sjellë edhe konflikt mes palëve.

Pas përplasjes nga makina, Ylli Mena ndërroi jetë në spital, ndërsa autori është shpallur në kërkim policor dhe po punohet për kapjen e tij.

Policia njofton se materialet procedurale janë referuar pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për veprime të mëtejshme.

/G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se opozita parlamentare do t'a bllokojë Reformën Zgjedhore duke votuar kundër në kuvend?

Komento

Komente

 • J H: 23/09/2019 16:48

  Vrasjen se justifikon asnje motiv , por si dihet kurr si kan agravuar gjerat e sbesoj se do jet vetem arsya qe jan ndar por do ket ndonje arsye tjeter nmes qe e ka shtyr ne extrem

  Përgjigju
 • Kunati: 22/09/2019 08:44

  Kur te ngel motra ne dere te shtepise eshte e veshtire te permbashesh kshq mos flisni sikur nuk ka ndodhur asgje.

  Përgjigju
  • Yxhym: 22/09/2019 17:02

   Motra ne dere te shtepise i mbeti e gjalle, jo ne arkivol. Asgje s'ka ndodhur, s'jane as te paret e as te fundit qe u ndane. Jane ndare ne 1950 dhe kane krijuar familje te tjera, jo me ne 2019. Kafsheri o kafsheri!

 • Fredi: 22/09/2019 08:03

  Kot nuk i izoloi Enver Hoxha fshatarët nepermjet ligjit të P A S A P O R T I Z I M I T. Ai ua njihte koken e instikteve primitive të egra prej neandertali

  Përgjigju
  • vjeshta: 22/09/2019 22:41

   Na e thith pak...

 • WTF: 21/09/2019 23:54

  Kafshë !

  Përgjigju
 • Lali: 21/09/2019 21:57

  I ndjeri aq e pat, bundrra jeton e gjen tjetrin, ndersa kelyshi i k*rves do kalbet ne burg. Klm

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Klea Huta poston foton e parë të vogëlushit Krid