Librazhd/Përplaset me makinë, arrestohet 20 vjeçarja pa leje drejtimi/FOTO

Librazhd/Përplaset me makinë, arrestohet 20 vjeçarja pa leje drejtimi/FOTO

Aksidenti në Librazhd, makina është përplasur me kolonën

Një 20 vjeçare është arrestuar nga policia e Librazhdit, pasi drejtonte automjetin e pa pajisur me leje drejtimi.

Adenisa A, 20 vjeçe, banuese në fshatin Kuturman Librazhd, drejtonte mjetin me targa AA825 IN, e pa pajisur me leje drejtimi, ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit duke dalë nga rruga dhe është përplasur me kolënën prej betoni të një lokali.

Si pasojë është aksidentuar drejtuesja e mjetit e cila ndodhet në spitalin e Librazhdit jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprën penale "Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor" dhe "Drejtimi i automjetit në gjendje të dehur apo pa dëshmi", parashikuar nga nenet 290 e 291 të Kodit Penal.(Aksidenti në Librazhd, makina është përplasur me kolonën)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Banjskë, Tabaku: Dialogu duhet rikthyer, por jo me të njëjtat mënyra e mjete si më parë

Sulmi në Banjskë, Tabaku: Dialogu duhet rikthyer, por jo me të njëjtat mënyra e mjete si më parë