Lidhje të reja për beqarët, të dashuruarit mes dy zjarreve/ Zbuloni shenjat me fat në ditët e fundit të 2019

DASHI
Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë emocion te madh. Për ta gjithçka ka për te ecur si zakonisht dh për fat debatet do mungojnë. Beqaret do jene shume te favorizuar gjate kësaj dite dhe ka mundësi te marrin disa propozime emocionuese. Personat do jene me te vërtetë joshës. Ne planin financiar fati do jete gjithë kohës ne anën tuaj dhe situata do përmirësohet ndjeshëm.

DEMI
Jeta juaj ne çift ka për te qene me te vërtetë e qëndrueshme. Do jeni shume te logjikshëm te dyja palët dhe nuk do debatoni për gjera pa rëndësi. Beqaret do kenë surpriza te njëpasnjëshme ne jetën e tyre dhe ka mundësi te afrohen pas dikujt. Situata financiare nuk do jete shume e mire kështu qe mundohuni te shpenzoni me sa me shume kujdes dhe maturi.

BINJAKET
Edhe sikur partneri t'iu mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe te mundohet t'ua beje qejfin, ju serish do kapeni pas diçkaje dhe do debatoni me te. Mos e mërzisni shume sepse do vije një moment kur ai nuk do duroje dot me. Beqaret do kenë takime vërtet shume te bukura qe do ua ngrohin zemrën dhe do i nxitin te japin përgjigje pohuese. Te ardhurat kane për te qene shume me te mira.

GAFORRJA
Dite shume intensive dhe e veçante ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Emocionet kane për te qene te paimagjinueshme. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një lidhje kështu qe do refuzojnë çdo ftese dhe do e kalojnë kohen e lire me miqtë dhe te afërmit. Ne planin financiar duhet ta pranoni mbështetjen e te afërmve sepse do keni me te vërtetë nevoje.

LUANI
Dite shume harmonike ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kënaqësitë, emocionet dhe surprizat nuk do mungojnë për asnjë çast. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite te mbushur me mundësi për aventura te jashtëzakonshme nga te cilat mire është te përfitojnë sa me tepër. Ne planin financiar do keni shume fat dhe do ndiheni te qete kur te shpenzoni.

VIRGJERESHA
Dite shume e bukur ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i shprehni pafund ndjenjat te dyja palët dhe zemra do ju rrahe shume me fort. Beqaret do jene shume kërkues dhe nuk do kënaqen aspak me ftesat qe do iu bëhen. Për ta nuk do ketë ndryshim ne status. Buxheti do jete aq i mire saqë do i kryeni pa frike te gjitha shpenzimet e menduara.

PESHORJA
Dite shume e begate ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Mes jush dhe partnerit çdo gjë çdo ece për mrekulli dhe zemra di ju rrahe fort kurdoherë. Beqaret do dine si ta joshin personin qe pëlqejnë dhe me shume gjase mund te hedhin hapat e para drejt një lidhjeje. Sektori i financave do jete gjithë kohës i mbrojtur kështu qe nuk do keni aspak vështirësi.

AKREPI
Dite e mbushur me momente te lumtura do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni asnjë ankese për partnerin dhe kënaqësitë do jene te paimagjinueshme. Beqaret duhet te jene me te duruar nëse duan te gjejnë personin ideal, pasi ai nuk do shfaqet sot. Situata financiare do konsolidohet tej mase kështu qe për asnjë moment nuk do gjendeni ne vështirësi.

SHIGJETARI
Dite e këndshme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Edhe pse ne mëngjes mund te lindin disa mosmarrëveshje te vogla, pas mesditës ato do sqarohen te gjitha dhe buzëqeshja do rikthehet furishëm. Beqaret nuk do kenë aspak dëshirë te bëjnë ndryshime ne statusin e tyre kështu qe nuk do hedhin asnjë hap. Me shpenzimet mos u tregoni impulsive sepse do keni probleme.

BRICJAPI
Dite shume harmonike dhe entuziaste ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mirëkuptimi me partnerin do jete i adhurueshëm dhe nuk do lindin aspak keqkuptime. Beqaret do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje sepse askush nuk do i beje balle hijeshisë qe do kenë. Financat nuk do jene aspak te favorshme kështu qe edhe vështirësitë do jene ne vazhdimësi.

UJORI
Jeta juaj ne çift mund te ketë disa tronditje te vogla gjate kësaj dite kështu qe here pas here duhet te bëni kujdes dhe te mateni para se te flisni. Beqaret do kenë një dite shume interesante. Ata do kenë takime te njëpasnjëshme dhe do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje te begate. Me shpenzimet mos spekuloni sepse situata do marre tatëpjetën menjëherë.

PESHQIT
Ju te dashuruarit do gjendeni shpesh midis dy zjarresh sot dhe mund te keni probleme te njëpasnjëshme edhe me partnerin edhe me familjaret. Reflektoni me kujdes para se te bëni zgjedhjet përfundimtare. Beqaret do gjenden ne vështirësi te mëdha dhe nuk do arrijnë ta joshin as sot personin qe pëlqejnë. Ne planin financiar, po i bëtë me kujdes llogarite situata do mbetet nen kontroll.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento