Linda Rama dhe Ermal Meta rrëfehen tek fëmijët e 'Piter Panit'

Linda Rama dhe Ermal Meta

Vera Grabocka nëpërmjet një postimi në Instagram ka zbuluar se cilët do të jenë të ftuarit specialë sonte në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Për tu vënë nën kurthin e "Piterpanëve të vegjël" do të jenë bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama dhe këngëtari Ermal Meta. 

Të dy do të gjenden përballë fëmijëve të cilët do t’iu bëjnë  pyetjet e tyre.

  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi i Kosovës për reciprocitet të targave me Serbinë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dogji sipërfaqe të konsiderueshme me ullinj, kullota dhe disa koshere blete, arrestohet ‘piromani’ 19-vjeçar në Vlorë! Autor i 4 zjarrvënieve në Selenicë