Lindsay Lohan kopja e Marilyn Monroe

Lindsay Lohan kopja e Marilyn Monroe
Surpriza Lohan mbaroi. Por pas publikimit të fotove, ajo nuk ka lënë ndonjë përshtypje aq tq fortë nga sa pritej. I njëjti truk, e njëjta paruke, madje të njëjtat poza dhe i njëjti sfond i setit fotografik, janë një kopje e Marilyn Monroe. Fotot e shumëpritura në brendësi të revistës Playboy që Lindsay Lohan ka realizuar për numrin e rradhës po bëjnë xhiron e botës. Aktorja e re amerikanë e përfshirë shpesh në skandale ka zbuluar linjat e saj, për të na treguar se Marliny Monroe nuk kishte asgjë më shumë se ajo. Mediat britanike shkruajnë se shumica e kritikave në internet pohojnë se kjo kopje nuk ka asnjë vlerë, përveç zhveshjes së rradhës së aktores, këtë herë e qëllimshme, ndërsa shumë të tjerë pohojnë se do të pëlqenin të shihnin aktoren në formën e saj natyrale, sesa duke imituar artistë të tjerë.

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas