VIDEO/ Iliri godet Arjolën nga të pasmet, ja si reagoi aktorja

Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri janë dy nga banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” të cilët kanë krijuar shoqëri dhe aleancë me njeri-tjetrin që në nisje të rrugëtimit të tyre, dhe vazhdojnë të mbeten po aq të afërt si në fillim.

Megjithatë, shumë veprime dhe deklarata që dyshja ka bërë, herë pas here janë komentuar nga publiku si një marrëdhënie më shumë se thjesht miq të mirë.

Kjo ka ndodhur si rrjedhojë e shakasë së Ilirit ku i ka kërkuar një puthje në buzë Arjolës, apo të deklaratës së kësaj të fundit për balerinin, ku tha se do të donte një mashkull si Iliri në vend të ish-bashkëshortit.

Ndërkohë, duket se thashethemet janë shtuar dhe aludimet janë rritur për marrëdhënien e tyre, pas një videoje që po bën namin në rrjet.

Bëhet fjalë pikërisht për veprimin e Ilirit kundrejt aktores. Gjatë qëndrimit në dhomën e grimit, teksa po bëhenin gati për PRIME-n e rradhës, ai e ka goditur Arjolën në të pasmet e saj, ndëkohë që ajo ecte nëpër dhomë.

Reagimi i Arjolës ka qenë tepër i zakonshëm duke i dhuruar një buzëqeshje. Duket se dyshja për një moment e harroi prezencën dhe vëzhgimin e pandalshëm të kamerave në shtëpi.

/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Sole: 20/01/2022 23:48

    No coment, femra te ulta e pa vlera. Inioraza nuk ka limit

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Shqipëria i jep ‘ok’ anëtarësimit të Finlandës dhe Suedisë në NATO me procedurë të përshpejtuar, 114 vota pro, asnjë kundër

Shqipëria i jep ‘ok’ anëtarësimit të Finlandës dhe Suedisë në NATO me procedurë të përshpejtuar, 114 vota pro, asnjë kundër