POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Lleshi dha urdhër për djegien e mbeturinave, zjarrfikësja dhe policia e Shtetit nisin punën (Foto)

Pamje nga operacioni i zjarrfikeseve ne Durres

Pas urdhërit që ministri i Brendshëm i komanduar, Sandër Lleshi dha për vënien nën kontroll të situatës me mbetjet urbane në Tiranë, kanë ardhur edhe rezultatet e para.

Në disa foto të shpërndarë nga Ministria e Brendshme, shihet se ka nisur fikja e zjarreve ku po digjen mbeturinat dhe se në këto vatra ndodhen forcat zjarrfikëse dhe ato të policisë.

/r.k.
Komento

Komente

  • RONI: 08/11/2018 19:26

    I shkreti ate pune di te bej te te fik zjarre e te pastroj territorin si ne ushtri.

    Përgjigju