Llogaraja pamje mahnitëse, bora arrin 15 cm, por braktiset nga pushuesit! Pronarët e bizneseve: S'ka njerëz se është rritur çmimi i naftës

VLORË- Prej 3 ditësh, Llogaraja e Vlorës ofron pamje mahnitëse, duke u veshur me petkun e bardhë, që zbukurohet edhe më shumë me diellin "tekananjoz", që herë del dhe herë largohet.

Qielli dhe deti janë bërë njësh, e ndërsa trashësia e dëborës ka arritur deri në 15 cm! Mirëpo si asnjëherë më parë, në Llogari "nuk shkel këmbë njeri".

Në ditë të tilla, qytetarë të shumtë vizitonin Llogaranë, por këto ditë, aq më tepër edhe në 8 mars, nuk ka pasur qytetarë që të kenë vizituar Llogaranë, siç kanë bërë vitet e kaluara.

Pronarët e bizneseve aty pranë në gazetarin e Report Tv, Armand Xhelili e lidhin me shtrenjtimin e naftës, por edhe të jetesës në përgjithësi.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • gramozi: 09/03/2022 13:49

    Sigurisht qe cmimi i karburantit eshte faktor por dhe cmimet qe afrohen nga lokalet jane shum te larta dhe abuzive.... Ne lokale nuk u ipet menu klientit sepse keshtu abuzoni....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Fluksi i emigrantëve me gomone, ministri britanik: Mijëra shqiptarë janë kthyer në atdhe, disa edhe janë arratisur! Shumica presin ende të nisen

Fluksi i emigrantëve me gomone, ministri britanik: Mijëra shqiptarë janë kthyer në atdhe, disa edhe janë arratisur! Shumica presin ende të nisen