‘Shqiptarja.com’ publikoi dje skandalin me diplomën e djalit te ish-drejtuesit të “Lega Nord, Umberto Bossi

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari