Luan Rama: Libra në Vlorë i bashkohet LSI-së

Luan Rama: Libra në Vlorë i bashkohet LSI-së

Kryesuesi i listës së kandidatëve të LSI-së në Vlorë Luan Rama

Kryesuesi i listës së kandidatëve të LSI-së në Vlorë Luan Rama, deklaroi se LIBRA e Vlorës është bashkuar me LSI-në.

Luan Rama nënvizon se 25 prilli është ditë e madh e fitores sipas tij për Lëvizjen Socialiste për Integrim.

"Libra e vlorës bashkohet me lëvizjen socialiste për integrim. Libra e mirëpritur në Lëvizjen Socialiste për Integrim, në forcën moderne të të rinjve, në fuqinë e madhe të ndryshimit dhe të fitores. Ku tjetër më mirë se në Vlorë merr vlerë bashkimi, e bashkimi i Librës me LSI-në, frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga e keqja më e madhe që e ka emrin Rilindje", shkruan Rama.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • robi: 17/04/2021 07:12

    Mikroparticka Libra ne Vlore ka 2 antare. Kryetari dhe sekretarja e tij. Por sekretarja do votoje per ps ne e ka deklaruar fshehurazi. Keshtu koalicioni i madh lesheli _ libra do nxjerre deputete imagjinare vetem ne enderr .

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Tentativa për atentat në Berat, arrestohet një prej anëtarëve të grupit kriminal

Tentativa për atentat në Berat, arrestohet një prej anëtarëve të grupit kriminal