‘Lufta’ mes demokratëve dhe shkatërrimi i selisë blu, Meta ‘harron’ realitetin politik dhe arratiset në natyrë

‘Lufta’ mes demokratëve dhe shkatërrimi i selisë blu, Meta ‘harron’ realitetin politik dhe arratiset në natyrë

Ilir Meta

Skenat e “luftës” mes demokratëve në selinë blu, duket se nuk kanë shqetësuar presidentit Ilir Meta i cili ka zgjedhur si zakonisht në fundjavë të arratiset në natyrë.

Meta këtë të diel ka zgjedhur të vizitojë Dajtin, ndërsa ka publikuar edhe një fotografi me dy kuaj.

“Liria e tyre është kaq frymëzuese! Nga Dajti ju uroj një të diel të bukur!”, shkruan Meta në rrjetin e tij social Facebook.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bobo: 09/01/2022 17:05

  Ke eshte rrote k… ri krejt

  Përgjigju
 • Sali: 09/01/2022 14:52

  O like paske gjetur shoket o injorant

  Përgjigju
  • Haha: 09/01/2022 16:15

   Ka shok edhe gamorin….

 • Baxhella: 09/01/2022 14:09

  Kokepalari Like, burri i doktoreshes se shkencave, qe socialistet per te permbushur kenaqesite e tyre perverse, e bene kreun e shtetit. Kjo eshte politika ne Shqiperi. Vetem kurvllik dhe karakurva.

  Përgjigju
 • Çepani: 09/01/2022 13:15

  O Like floriri largohu nga kuajt se do t'i infektosh,kali dhe delja janë të bekuar nga Zoti,ti Like je bekuar nga djalli,prandaj larg kuajve se ti mbjell fatkeqsi e gjëmë.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori