Luiz Ejlli 'dorëzon' Kiarën, zgjedh banorin që do të marrë me vete në finale: Nuk e çova dot të dashurën time

Luiz Ejlli 'dorëzon' Kiarën, zgjedh banorin që do të marrë me vete në finale: Nuk e çova dot të dashurën time

Luiz Ejlli

Luiz Ejlli duket se është bindur dhe nuk do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip nëse Kiara e humb nominimin kokë më kokë me Olta Gixharin. Mes personave që mendon të marrë me vete në finale nuk është më Kiara, por Kristi. Këtë e ka treguar në një bisedë me artistin.

Luizi: Unë ty të dua në finale.

Kristi: Po pse flet kot, ti doje Kiarën në finale e nuk e çove dot..

Luizi: Po e du o vlla, po nuk e çova dot, po ça ti bëj unë, edhe ti po dole në përballje kokë më kokë me mua, ça të bëj unë…Atë nuk e kam unë në dorë, unë kam situatën këtu brenda në dorë, që ti për shembull të dalësh kokë më kokë me banorë më të dobët…Njerëzit e dinë se çfarë kam thënë për ty, e dinë që të kam shtrënguar dorën dhe më ka dalë loti kaq. Nuk e harroj.

Kristi: E di, e di.

Luizi: Unë s’kam gjë me ty, unë them e di vetë se ça të bëj të dielën ty, e të hënën e ti mua po ashtu. Po dolëm në nominim kokë më kokë s’kam ça bëj.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Ivan Balliu mungesa e madhe e Kombëtares

Ivan Balliu mungesa e madhe e Kombëtares