Luiz Ejlli e pranon: Kiarën e përdora për herë të parë për lojë! I thashë që nuk do ta shfrytëzoj më

Luiz Ejlli e pranon: Kiarën e përdora për herë të parë për lojë! I thashë që nuk do ta shfrytëzoj më

Luiz Ejlli

Luiz Ejlli u duk se po i mbante qëndrim Kiarës pasi ajo nuk e merr ende guximin për t’i dhënë puthjen. Por në fakt, thjesht po bënte lojë. Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtari i cili i tregoi Kiarës se e përdori për herë të parë për lojë sepse nxiti banorët që ta komentojnë.

Plani i shkoi siç dëshiroi dhe këtë ia rrëfeu Kiarës e Efit, kur u “pajtua” me Kiarën që e quan “dritën e tij të diellit”.

“Shyqyr që u bë sebep kjo. Prandaj i thashë dua me t’u largu. I thashë është hera e parë që kur kam ardhur në këtë shtëpi, që të shfrytëzoj për lojë dhe pranoi. I thashë nuk ta bëj më, nuk të shfrytëzoj më.”- i tha Efit.

Luizi e thotë vazhdimisht se sa pëlqim ka për Kiarën aq sa e sheh si nënën e fëmijëve të tij, ndërsa ajo është shprehur se nuk i mungon ndjenja por ka diçka që e pengon për të mos krijuar lidhje me të.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • TOM: 28/01/2023 20:19

    je legjend

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Begaj pret homologen nga Hungaria: Mirënjohje për mbështetjen që i keni dhënë Shqipërisë në rrugëtimin europian

Begaj pret homologen nga Hungaria: Mirënjohje për mbështetjen që i keni dhënë Shqipërisë në rrugëtimin europian