Luiz Ejlli: Më përdorën familjen dhe Kiarën për të më ulur dhe sulmuar

Luiz Ejlli përmes një video të publikuar në Instagram ka rikujtuar me emocion rrugëtimin e tij në Big Brother.

“Si sot përpara një viti unë kam qenë në pishinë dhe më kaloi përpara gjithë rrugëtimi që kam bërë, gjithë pjesët ku padrejtësitë, sulmet, mënyra se si u përdor familja ime dhe Kiara po ashtu, për të më rënë dhe ulur, por ia dola! Ia dola falë jush dhe për këtë ju jam mirënjohës për gjithë jetën”, thotë Luizi.

Ndërsa shtoi se çmimin e madh e fitoi në momentin që Kiara i tha “Po”.

Para disa ditësh ai u bë për herë të parë babai i një vajze, ndaj dhe falënderon Kiarën që i bëri dhuratën më të bukur në jetën e tij.

“Sot unë i jam mirënjohës asaj, sepse më ka dhënë një vajzë të mrekullueshme që nuk gjej fjalë për ta përshkruar, më ka dhënë një familje, më ka bërë bab, më ka bërë njeriun më të lumtur në botë, kështu që faleminderit Kiara Tito! Faleminderit dhe të gjithëve ju që më mbështetët dhe ia dola”, shprehet ai.

Xh.K//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Noci: 07/05/2024 11:58

    Gjithsesi legen mashtrues mbetësh.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Mbi 900 pelegrinë të vdekur nga vapa gjatë Haxhit në Mekë

Mbi 900 pelegrinë të vdekur nga vapa gjatë Haxhit në Mekë