Luiz Ejlli sapo pozoi në mënyrën më të zakonshme në fotot që bëjnë vajzat

Luiz Ejlli sapo pozoi në mënyrën më të zakonshme në fotot që bëjnë vajzat

Dyshja e dashur për publikun Kiara dhe Luizi janë mjaft aktiv në rrjetet e tyre sociale.

Ata thuajse në çdo kohë ndajnë foto dhe video nga përditshmëria me fansat e tyre. Edhe sot nuk kishte si të ndodhte ndryshe.

Në profilin e saj në Instagram Kiara ka postuar një foto me barkun e rrumbullakosur, por njëkohësisht edhe komike përpara pasqyrës me Luizin. Edhe në foto batutat e Luizit duket se nuk kanë të mbaruar.

Këtë herë shakanë e tij e ka shprehur përmes gjuhës së trupit duke pozuar me një fytyrë serioze dhe me një këmbë gjysmë të ngritur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • kelin: 20/02/2024 14:06

  unik luiz gjigandi i pa diskutushem je o mret qe na kenaq me ate ze te bukur qe ke.

  Përgjigju
 • elmira: 20/02/2024 13:46

  Luiz drita luiz ylli i vetmi qe me ben te buzeqesh cdo dite zoti te rujt.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale