Luiz Ejlli zbulon arsyen përse nëna e tij nuk ishte në dasmën me Kiarën: U nisa për në Shkodër pas fitores se ishte sëmurë

Luiz Ejlli zbulon arsyen përse nëna e tij nuk ishte në dasmën me Kiarën: U nisa për në Shkodër pas fitores se ishte sëmurë

Luiz Ejlli

Pas kurorëzimit të dashurisë me Kiarën në një martesë në finalen e madhe të Big Brother VIP, Luiz Ejlli ka shijuar festën dhe më pas është nisur menjëherë për në Shkodër.

Duke shuar të gjitha aludimet përse anëtarët e familjes së tij nuk ishin në dasmë e as në finale, Luizi tha se kishte nënën të sëmurë.

Kështu duket se tregon arsyen përse munguan në dasmë. Kështu ai ka nënkuptuar edhe arsyen pse ajo nuk ishte e pranishme në ceremoninë e dasmës. Ai u pyet nëse ka fjetur në shtëpinë e Kiarës, pas daljes nga BBV, por nuk pranoi të japë komente duke thënë “Një gjë është e sigurt, jashtë nuk do të jem”.

Falë intuitës dhe mënyrës se si e ka bërë lojën, Luizi është ftuar që edicionin e ardhshëm të këtij formati, të jetë pjesë e produksionit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Qeki: 09/05/2023 09:28

  Turp turp ta lash familjen per nje femer as qe kisha pranu darsum pa familje dil trego realiteten mos genje

  Përgjigju
 • Drita: 09/05/2023 06:33

  Me vjen keq per nenen tende se jam dhe une nene a thu ke pasur edhe fiisin te semure turp per ty Luiz nuk i kthehet shpina nenes per nje cope femer ok e di se keshtu veproni te gjithe djemte,por ti ja kalove te gjitheve gjithsesi te uroj kalofsh mire.

  Përgjigju
 • Emanuel: 08/05/2023 23:29

  i marrsh te keqen Luiz kushe e ka inat

  Përgjigju
  • Boss: 10/05/2023 14:12

   E shef shyqyr pjesa më e madhe mendon si ti

 • Imer huti: 08/05/2023 22:28

  Njeri që nuk i zen fjala vend askund sikur Luizi nuk kam pa.

  Përgjigju
  • Pashke: 08/05/2023 22:50

   Shum e vertet fallxo njeri di intereson as per nen te vet

 • Eni: 08/05/2023 20:54

  O mashtrues profesionist ! Keshtu te do populli mashtrues. kumarxhi, dembel kercenues. Fytyre e vertete e perdhosjes te vlerave te verteta . Turp kush te voton e mbron ty .

  Përgjigju
  • Boss: 11/05/2023 14:40

   Lëreni o njërën ky kujton se thotë fjalë të mëdha si një intelektual i madhërishëm.hahaahahhahaha

  • David: 10/05/2023 08:50

   Sa fallco qe jeni o njerez a nuk ishit ju qe deri dje u shate e u shqyet O LUIZ O KAMPION tani dilni dhe llapni sipas qejfit. Ishte dita e fundit ne shtepi dhe surprizen per dasmen ja kishte bere Kiara ne bashkepunim me nenen e Luizit dhe pse paragjykoni kur ajo mund te kete pasur vetem nje ftohje te lehte nga ndryshimet klimaterike. Po ju jeni mesuar te villni vrer per cdokend a keni families o njerez???? PO SHIKONI FAMILJET TUAJA CA BEN LUIZI PUNE E LUIZIT. Apo jeni mesuar te shikoni typing ne oxhakun e tjetrit kur juve ju eshte djegur shtepia krejt.TURP

  • Ori: 09/05/2023 03:28

   Shko ban pak yoga se lirohesh

  • edlira: 08/05/2023 23:27

   i msrrsh te keqen

  • Edi25252: 08/05/2023 21:14

   Jam plotësisht dakort me ju

 • Sondazhi i ditës:

  Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

NATO kërkon rritjen e prodhimit të armëve, paralajmëron se depot po zbrazen

NATO kërkon rritjen e prodhimit të armëve, paralajmëron se depot po zbrazen